Catherine Ivill/Getty Images

28.06.2020 | 16.20

Arsenal je v polfinalu FA pokala

Arsenal FC

Nogometaši Arsenala so se uvrstili v polfinale FA pokala. Topničarji so bili boljši od Sheffield Uniteda.

Arsenal

Pool, Getty Images Sport

Varovanci Mikela Artete se veselijo uvrstitve v polfinale FA pokala. Topničarji so bili od tekmeca boljši z 2:1. Španski strokovnjak na klopi londonske ekipe danes na igrišče sploh ni poslal najboljšega strelca ekipe Aubameyanga.

Pepe je v 25. minuti realiziral strel iz bele točke in zdelo se je, da Arsenal zanesljivo koraka proti zmagi, toda 3 minute pred koncem srečanja je izid poravnal McGoldrick. V sodniškem dodatku pa je 2. zaporedno zmago Arsenalu zagotovil rezervist Dani Ceballos.

Rezila po dolgem odmoru še naprej ne ujamejo stare forme.

V polfinale FA pokala sta že uvrščena Manchetser United in Arsenal.