Getty Images / Christopher Lee

29.06.2020 | 09.45

Lampard je dejal, da nismo vredni grba Chelseaja

Zvezdnik Chelseaja Ross Barkley je odkril, kaj jim je menedžer Frank Lampard dejal med polčasom četrtfinalne tekme Pokala FA proti Leicestru.

Pool, Getty Images

Chelsea se je uvrstil v polfinale Pokala FA, potem ko je z minimalnim rezultatom izločil Leicester. Menedžer Londončanov Frank Lampard je po tekmi izpostavil, da ni povsem zadovoljen s tistim, kar so njegovi igralci pokazali na igrišču.

"Ob polčasu nam je dejal, da nismo vredni grba Chelseaja, zaradi načina, na katerega smo igrali. Morali bi bolje komunicirati na igrišču, da bi dosegli tisto, kar smo se dogovorili. Morali smo biti boljši," je nekaj utrinkov iz slačilnice delil Ross Barkley, ki je v 67. minuti zadel za napredovanje modrih: "Nismo igrali najboljše, kar znamo. Bilo je veliko stvari, pri katerih bi morali biti bolj zanesljivi. A nadaljevali smo z zmagami. Uvrstitev v polfinale je najpomembnejša. Dejal mi je, da brez težav odidem v kazenski prostor. Na temo sm delali na treningih."

Chelsea v polfinalu čaka Manchester United.