Liverpool za Koulibalyja ponuja 60 milijonov in Lovrena

Premier Liga 29. Jun 202014:18 > 14:23
Emilio Andreoli/Getty Images

Aktualni angleški prvaki želijo okrepiti obrambo. Liverpool si želi v svojih vrstah videti Kalidouja Koulibalyja. Za Senegalca Napoliju ponujajo 60 milijonov evrov in Dejana Lovrena.

Ponudba ekipe iz mesta Beatlov je nedvomno mamljiva, toda vprašanje, če bo zadovoljila Italijane. Predsednik Napolija Aurelio De Laurentiis je že pred časom dejal, da je Koulibaly na prodaj zgolj za 100 milijonov evrov.

Dejan Lovren je član Liverpoola od leta 2014. Hrvat je za ta klub zbral 185 nastopov. V zadnjem času Klopp nanj ne računa veliko, saj imata prednost Joe Gomez in Joel Matip. 30-letnemu branilcu pogodba z Redsi poteče naslednje leto.

Italijanski mediji poročajo, da so se za 29-letnega Senegalca ogreli tudi v taboru Manchester Cityja. Meščani Napoliju nudijo 80 milijonov evrov.