City za Harta hoče 20 milijonov funtov

Premier Liga 22. Feb 201713:02 > 13:20
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Angleški reprezentančni vratar Joe Hart, ki v tej sezoni brani barve Torina, še vedno pa je pogodbeno vezan za Manchester City, po poleti skoraj zagotovo spet menjal klubske barve. Kupec bo zanj moral odšteti 20 milijonov funtov.

Manchester City si sicer prizadeva, da bi Hart ostal v Italiji, saj na ta način ne bi okrepil nobenega izmed rivalov sinje modrih, kar pa se verjetno ne bo zgodilo. Torino Hartu ni pripravljen plačati 5 milijonov evrov letne plače, ostalih interesentov za njegove usluge pa na Apeninskem polotoku ni.

City bo kmalu ponudil novo pogodbo Willyju Cabbaleru, pred kratkim so pripeljali Claudia Brava, zanimajo pa se tudi za 23-letnega Brazilca Edersona, ki brani vrata Benfice, tako da prostora za dolgoletnega vratarja kluba z Etihada več ni.

Vodilni možje štirikratnega angleškega prvaka so postavili ceno za Harta: 20 milijonov angleških funtov.