Solskjaer: Greenwood si zasluži vpoklic v reprezentanco

Premier Liga 6. Jul 202011:50 > 11:54
Pool/Getty Images

Trener Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjer verjame, da si njegov varovanec, zaradi odličnih predstav v zadnjem času, zasluži vpoklic v člansko reprezentanco.

Greenwood je na zadnji tekmi Uniteda proti Bournemouthu, ob zmagi s 5:2, prispeval 2 zadetka. 18-letni napadalec je v letošnji sezoni dosegel že 15 golov.

V kolikor si izboriš mesto v Manchester Unitedu, si dovolj kvaliteten, da lahko igraš kjerkoli. Mason ima številne kvalitete, ki jih ima le redkokdo. Upam, da bo vpoklican v člansko reprezentanco. Sam sem vesel, da ga imam na razpolago,” je dejal Solskjaer.

Je zelo dober pri realizaciji. Vedno bo dosegal zadetke. Je skromen, želi napredovati, pozorno posluša in dobro trenira. Je eden izmed najboljših, morda celo najboljši “finišer”, od vseh, ki sem jih treniral.” Je dejal Norvežan.

United je trenutno na 5. mestu v Premier ligi. Rdeči vragi niso izgubili na zadnjih 16 tekmah. V četrtek varovance Solskjaerja čaka obračun z Aston Villo.