City povozil Newcastle

Premier Liga 8. Jul 202020:51 > 20:54
Pool/Getty Images

Nogometaši Manchester Cityja so na tekmi 34. kroga angleške Premier lige na Etihadu zabeležili visoko zmago. Varovanci Pepa Guardiole so Newcastle premagali z rezultatom 5:0.

Nogometaši Manchester Cityja so na zadnji tekmi presenetljivo izgubili proti Southamptonu, danes pa so jezo stresli na Newcastle.

Meščani so povedli že v 10. minuti srečanja. Podajo Davida Silve z leve strani je realiziral Gabriel Jesus. V 21. minuti je v polno meril še Mahrez, ki je izkoristil podajo De Bruyneja in postavil izid polčasa.

V 58. minuti je ob prodoru Jesusa nerodno posredoval Fernandez, ki je Brazilcu izbil žogo ter jo pospravil v lastno mrežo. Za 4:0 je zadel Silva, ki je bil natančen iz prostega strela. Končni izid pa je v sodniškem podaljšku postavil rezervist Sterling, ki je izkoristil podajo Davida Silve, ki je tako odlično predstavo osvetlil še z eno asistenco.

Meščani so zabeležili 22. zmago v sezoni in korakajo proti končnemu 2. mestu.