United še naprej ruši vse pred seboj

Premier Liga 16. Jul 202023:08 > 23:16
Peter Cziborra/Pool via Getty Images

Nogometaši Manchester Uniteda so se na tekmi 36. kroga Premier lige veselile pomembne zmage proti Crystal Palaceu. Solskjerjeva četa je v Londonu slavila z 2:0

Rdeči vragi so na Selhurst Parku slavili z 2:0. V zadnji minuti 1. polčasa je goste v vodstvo popeljal Marcus Rashford, ki je dosegel 16. premierligaški zadetek v sezoni.

Končni izid je v 78. minuti postavil Anthony Martial. Francoz je v polno meril po podaji Rashforda.

Rdeči vragi so se tako pobrali po spodrsljaju, ki so ga na zadnji tekmi doživeli s Southamptonom, ko so zgolj remizirali.

2 kroga pred koncem ima Chelsea na 3, mestu točko prednosti pred Leicester Cityjem in Unitedom. Pred nami je zelo zanimiv troboj. V Ligo prvakov se bosta uvrstili 2 ekipi.

Southampton in Brighton sta se na 2. tekmi razšla z delitvijo točk.