SK Podkast: Sestavimo ekipo sezone angleške PL!

Premier Liga 24. Jul 202010:55 > 11:00
Catherine Ivill/Getty Images

Čas je za novo epizodo Sportklubovega podkasta. Komentatorja Matic Burazer in Tine Zupan sta analizirala premierligaško sezono 2019/2020, v kateri je kraljeval Liverpool, in se poigrala s sestavo najboljše ekipe v pretekli sezoni elitnega angleškega tekmovanja.

Sestavljanje najboljše ekipe je ob koncu sezone nekaj obveznega, zato smo se letos odločili, da bomo pripravili Sportklubovo enajsterico leta, ki jo boste pomagali sestaviti tudi vi!

V spodnjih vrsticah sta zapisani idealni enajsterici naših komentatorjev, ki sta za vas v Podkastu pripravila tudi zares zanimiv pregled celotne sezone in izpostavila vse posameznike, ki so opozorili nase.

Za sestavo ekipe sezone smo uporabili postavitev 4-3-3, ob enajsterici pa boste izbrali tudi trenerja leta, igralca sezone (MVP) in igralca mladega igralca, ki mu je v tej sezoni uspel največji preboj (mladi igralec sezone). Glasovanje bo potekalo do ponedeljka, 27. julija, glasujete pa lahko v anketah na koncu članka.

Ekipa sezone Tine Zupan:
Postavitev 4-3-3: Alisson; Alexander-Arnold, Söyüncü, Van Dijk, Robertson; Henderson; Fernandes, De Bruyne; Salah, Firmino, Mane
Rezervna postava: Pope; Pereira, Coady, Tarkowski, Saka; Fabinho; Maddison, Mount; Traore, Jimenez, Sterling
Trener leta: Jürgen Klopp
MVP sezone: Kevin De Bruyne
“Novinec” sezone: Mason Mount

Ekipa sezone Matic Burazer:
Postavitev 4-3-3: Pope; Alexander-Arnold, Egan, Van Dijk, Robertson; Henderson; D. Silva, De Bruyne; Salah, Ings, Mane
Rezervna postava: Alisson; Wan-Bissaka, Fernandinho, Söyüncü, Chillwell; Ndidi; Mount, B. Fernandes; Sterling, Vardy, Rashford
Trener leta: Jürgen Klopp
MVP sezone: Kevin De Bruyne
“Novinec” sezone: Mason Mount

Glasujte za svoje favorite in pomagajte pri sestavi Sportklubove idealne enajsterice angleške Premier lige za sezono 2019/2020. Glasovanje poteka do ponedeljka, 27. julija.