Werner: "Prišel sem zaradi Lamparda"

Premier Liga 28. Jul 202019:12 > 19:14
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Novi nogometaš Chelsea Timo Werner verjame, da bo pomemben del nove ere kluba iz Stamford Bridgea.

Timo Werner je prišel v London k Chelseaju iz Leipziga za 45 milijonov funtov in podpisal petletno pogodbo.

To so moje sanje. Poznam veliko igralcev, ki so igrali za Chelsea, poleg Drogbaja, zdajšnjega menedžerja Lamparda, Čecha … Ne želim biti kot oni, hočem biti pomemben del nove ere kluba,” je povedal 24-letni napadalec za uradno stran kluba.

Nemški reprezentant je razkril, da je eden glavnih razlogov za prihod v Chelsea prav Lampard.

“Veliko sva govorila o sistemu igre, kako si me predstavlja in kako me bo vključil v ekipo. Je zares izjemen človek, želi mi pomagati tudi kot človeku, ne samo kot igralcu. Zelo sem srečen, da sem tukaj,” je dodal Werner.

Timo je za Leipzig igral štiri sezone. V tem času je na 159 tekmah dosegel 95 golov in vpisal 40 asistenc.