PREDSTAVLJAMO SPORTKLUBOVO EKIPO SEZONE ANGLEŠKE PL

Premier Liga 29. Jul 202014:46 > 14:56
Sportklub Slovenija

28. sezona angleške Premier lige je za nami. Naslova so se razveselili pri Liverpoolu, konec sezone pa je tudi čas, ko se ozremo v preteklo leto in podelimo raznorazne nagrade ter sestavimo tudi sanjsko postavo.

Sportklubovo ekipo sezone ste z glasovi izbrali navijači, svoj del pa sta prispevala tudi komentatorja Matic Burazer in Tine Zupan, ki sta v našem podkastu prejšnji teden pripravila pregled sezone in tudi sama sestavila ekipo sezone.

Naj še enkrat spomnimo, da smo izbirali idealno postavo v taktični postavitvi 4-3-3, logično pa ima največ predstavnikov Liverpool, ki je tudi najbolj zaznamoval sezono 2019/2020.

Ob idealni postavi je za zanimivo enajsterico sezone poskrbel tudi Jaka Kozmelj, ki je sestavil ekipo z igralci, ki so v sezoni 2019/2020 v Premier ligi najbolj razočarali.

Sportkluba ekipa sezone angleške PL:
Alisson Becker; Alexander-Arnold, Van Dijk, Söyüncü, Robertson; De Bruyne, Henderson, B.Fernandes; Salah, Vardy, Mane.

Povezano