Lingard: Bil sem izgubljen kot človek

Premier Liga 28. Jul 202021:53 > 21:59
Joe Giddens/Pool via REUTERS

Napadalec Manchester Uniteda Jesse Lingard je priznal, da je v letošnji sezoni preživljal zelo težke trenutke.

Lingard je v zadnjih 12 mesecih samo na 9 tekmah zaigral v prvi postavi. Priznal je, da je bila sezona zanj iz mnogih vidikov zelo težka.

Sezona je bila težka iz mnogih vidikov. Bil sem izgubljen. Ne le kot igralec, pač pa tudi kot človek, a nisem obupal.  Vedel sem, kdo sem na igrišču in kdo izven njega. Treniral sem z veliko vnemo, zaupal sem ljudem okoli mene. Vem, da so bili navijači frustrirani, toda moja ljubezen do tega kluba se ni nikoli spremenila. Ta ekipa in ta klub mi pomenita vse. Naredil bom vse kar je v moji moči, da bom klubu pomagal pri doseganju ciljev,” sporoča Lingard.

27-letnik je v zadnjem krogu Premier lige dosegel edini zadetek v letošnji sezoni Premier lige. Anglež je v igro vstopil kot rezerva, natančen pa je bil v 98. minuti.

United je na King Powerju slavil z 2:0 in si tako zagotovil nastopanje v Ligi prvakov.