Redsi imajo nov dres in novega proizvajalca

Premier Liga 1. Avg 202010:57 > 11:01
Owen Humphreys/Pool via Getty Images

Prvaki Premier lige so pred začetkom sezone 2020-21 pokazali svoje nove drese. Po nekaj letih je klub zamenjal proizvajalca opreme, namesto New Balancea jih zdaj izdeluje Nike.

Po petih letih New Balance ne izdeluje več dresov za Liverpool. Pogodbo so prekinili, glede tega pa je bilo nedavno kar precej pripetljajev. Novi proizvajalec dresov je Nike.

Za zdaj so pokazali samo dres za domače tekme. Nike dizajna ni veliko spreminjal, novost sta samo turkizne črte na rokavih in ovratniku. Te črte in ovratnik z “V” izrezom spominjajo na dres, ki so ga nosili sredi 90-ih let.

“Na začetku vsakega novega sodelovanja je pomembno, da pokažeš kar največ spoštovanja in to smo naredili, ko smo se osredotočili na osnovno klubsko identiteto”, je dejal Scott Munson iz Nikeja. “Pred nami je čist, močan dizajn, katerega vsak navijač takoj prepozna in ve, da pripada Liverpoolu.”