Lacazette: Želimo FA pokal, da rešimo sezono

Premier Liga 1. Avg 202012:31 > 12:35
Glyn Kirk/Pool via Getty Images

Alexandre Lacazette, nogometaš Arsenala je dejal, da so njegovi soigralci zelo motivirani pred finalnim dvobojem proti Chelseaju v FA pokalu.

Srečanje med londonskima kluboma je na sporedu ob 18:30. Tekmo, ki bo na Wembleyu si lahko ogledate na Sportklubu 1

Arsenal je sezono v Premier ligi končal na 8. mestu. Za uvrstitev v ligo evropa za naslednjo sezono pa potrebujejo zmago v FA pokalu. Arsenal je sicer rekorder po številu osvojenih lovorik v tem tekmovanju. Doslej so jih zbrali 13.

“Nekaj ciljev, ki smo si jih zadali smo dosegli. To je bila čudna sezona. Imeli smo daljši premor, zamenjali smo trenerja in imeli različne igralce. To je bila težka sezona, morda najtežja v karieri toda vem, da sem se veliko naučil. FA pokal nam pomeni veliko. K Arsenalu sem prišel, da bi osvajali lovorike. Motivirani smo in želimo si rešiti sezono,” je izpostavil Lacazette.

Na drugi strani si je Chelsea s 4. mesto v Premier ligi že izboril mesto v ligi prvakov za prihodnjo sezono. Skozi zgodovino pa so modri iz Londona osemkrat osvojili FA pokal.