Lampard iskreno: Sami smo si krivi za poraz

Premier Liga 1. Avg 202022:04 > 22:06
Frank Lampard
Richard Heathcote/Getty Images

Trener Chelseaja Frank Lampard meni, da je Arsenal včeraj zasluženo slavil v finalu FA pokala.

Bluesi so včeraj prek Pulišića prišli do vodilnega zadetka v finalu FA pokala, toda nato je Arsenal prišel do popolnega preobrata. Za topničarje, ki so mestni derbi dobili z 2:1, je dvakrat v polno meril Aubameyang.

V prvih 15 minutah smo igrali zelo dobro, nato pa smo popustili. Sami smo si krivi za slabo igro. Dali smo jim priložnost, da se vrnejo v igro. Naša igra ni bila dominantna, kombinatorika je bila počasna, … Nismo si zaslužili zmage v finalu,” je po porazu dejal Lampard.

Lampardova ekipa je od 73. minute igrala z igralcem manj, kajti rdeči karton prejel Mateo Kovačić.

Arsenal je zasluženo dobil enajstmetrovko. Ne morem pa se strinjati z odločitvijo sodnika, da izključi Matea,” je dejal trener Chelseaja.