SK

14.09.2020 | 22.08

Blitzkrieg Wolverhamptona za prvo zmago v sezoni

Volkovi so prišli do prve zmage v aktualni sezoni Premier lige. Varovanci Nuna Espirita Santa so na Bramall Laneu z 2:0 premagali Sheffield United.

Raul Jimenez

Peter Powell/Pool via Getty Images

V uvodnem krogu Premier lige sta se pomerili ekipi, ki sta bili prijetni presenečenji v lanski sezoni. Danes so Volkovi dobili gostovanje v Sheffieldu.

Wolverhampton je do vodilnega zadetka prišel že v 3. minuti. Odlično podajo Podenca je realiziral najboljši strelec ekipe Raul Jimenez. Mehičan tako nadaljuje izvrstno formo iz lanske sezone.

Le 3 minute kasneje so gostje podvojili prednost. Pedro Neto je podal iz kota, v kazenskem prostoru pa je bil najvišji Romain Saiss. Maročan je dosegel peti zadetek v Premier ligi.

Sheffield United je sicer napadal, a četa Espirita Santa je brez težav kljubovala naletom domače ekipe. Volkovom se ni poznala odsotnost Dohertyja, ki je poleti okrepil Tottenham.

V naslednjem krogu bo Woverhampton na Molineuxu gostil Manchester City. Meščani so se lani dvakrat opekli proti Volkovom.

Rezila bodo v 2. krogu gostovala na Villa Parku.