Klopp: Moja pogodba? Nihče ne vpraša Pepa o njegovi

Pool, Getty Images Sport

Nemški strokovnjak Jurgen Klopp je izjavil, da bo, ko bo čas za to razmislil o tem ali bo podaljšal svojo pogodbo z Liverpoolom.

Sportklub Slovenija

Klopp je sicer redsom zvestobo obljubil do leta poletja 2024.

Toda vseeno mora nemški trener pogosto odgovarjati na vprašanja kako dolgo bo še na Anfieldu in kaj bo počel, ko mu bo potekla pogodba.

“Ljudje me vseskozi sprašujejo isto. Nikoli nisem slišal, da bi kdo vprašal Pepa Guardiolo glede pogodbe, ki mu poteče prihodnje leto,” je dejal Klopp

“Imam pogodbo še za štiri leta. To je kot večnost. Veliko se lahko zgodi. Mislim, da bom čez štiri leta razmislil ali ostati pri Liverpoolu ali ne. Če ne bomo nadaljevali sodelovanja bom odšel na počitnice. Ko bom odšel iz Liverpoola si ne bom takoj poiskal novega dela. Zagotovo si bom vzel leto dni dopusta.”

Nemec je na Anfield prišel leta 2015 in osvojil naslov v Premier ligi, ligi prvakov in svetovnem klubskem prvenstvu.