V živo na SK 1: Everton, Leeds, United, Arsenal

Pool via REUTERS/Clive Brunskill

Če minuli konec tedna na delu še nismo videli vseh ekip iz Premier lige, bomo danes, jutri in v ponedeljek na delu videli vse člane angleške elite. Danes si vse štiri obračune oglejte v živo na SK 1.

Današnji program Premier lige na SK 1 začenjamo ob 13:30, ko se bosta pomerila Everton in WBA. Liverpolčani so okrepljeni s Jamesom Rodriguezom v prvem krogu odpravili Tottenham, medtem ko je bil WBA nemočen proti Leicestru (3:0). Ob 16:00 bo Leeds po dolgih letih na svojem igrišču gostil tekmo Premier lige, ko mu v goste prihaja Fulham. Oba novinca sta prvenstvo odprla s porazom. Leeds je v goliadi s 4:3 klonil na Anfieldu, Fulham pa ni imel veliko možnosti proti Arsenalu, ki je slavil s 3:0.

Ob 18:30 bomo na obračunu proti Crystal Palacu prvič v novi sezoni na delu videli Manchester United. “Ne morem govoriti o igralcih drugih klubov, ne želim špekulirati. Jasno nam je, da je potrebno, da se razvijamo in napredujemo kot ekipa, toda moramo videti, ali želimo pripeljati še koga. Pogovarjam se s predstavniki kluba, toda nič ni zagotovo,” je morebitnih novih okrepitvah na Old Traffordu dejal Ole Gunnar Solskjaer.

Za zaključek danšnjega dne se bomo ob 21:00 ustavili še na Emiratih, kjer bo Arsenal proti West Hamu poskušal potrditi odlično formo. Topničarji so bili v obračunu za Community Shield boljši od Liverpoola, v prvem krogu prvenstva pa so odpihnili Fulham.