Liverpool po preobratu boljši od Burnleya

Premier Liga 12. Mar 201718:58 > 19:00
Getty Image

Liverpool je po zaostanku 0:1 na Anfieldu premagal Burnley z rezultatom 2:1.

Že v sedmi minuti se je na Anfiledu zaslišalo pridušeno veselje navijačev Burnleya, potem ko je v polno meril Ashley Barnes. Napadal je Liverpool, si ustvarjal priložnosti, a vse do prve minute sodnikovega podaljška manjkala učinkovitost.

Potem pa vendarle – tik pred sodnikovim žvižžgom, ki bi igralce pospremil v slačilnice, se je Georginio Wijnaldum dobro znašel in izenačil. V drugem polčasu so Redsi uspeli preobrniti izid, potem ko je Divock Origi podal Emreju Canu, Nemec pa je uspešno zaključil za, kot se je potem izkazalo, končni izid 2:1.

James Milner je v rdečem dresu odigral 600. dvoboj v Premier Ligi, Liverpool pa je z drugo zaporedno zmago v ligi priskakljal na 4. mesto v Premiershipu. Burnley je zabeležil drugi zaporedni poraz in je na 12. mestu.