Lukaku zavrnil najdražjo pogodbo v zgodovini Evertona

Premier Liga 14. Mar 201719:03 > 19:08
Getty Images/Lynne Cameron

Najboljši nogometaš Evertona Romelu Lukaku je šokiral vse v klubu s svojo odločitvijo, da zavrne ponujeno pogodbo v vrednosti, ki doslej ni bila ponujena še prav nobenemu drugemu igralcu Evertona.

Britanski BBC je novico objavil danes, Lukakuju so v Evertonu bojda ponudili petletno pogodbo, po kateri bi tedensko zaslužil kar 140 tisoč funtov.

Tudi njegov agent, zloglasni Mino Raiola, je večkrat zatrdil, da bo Belgijec stoodstotno ostal v klubu, a je očitno požrl svojo besedo.

Lukaku torej očitno nima želje podaljšati sodelovanje z Evertonom. Naj spomnimo; letos je dosegel 19 zadetkov in ne skriva svoje želje, da bi prihodnje igral v Ligi prvakov.

Mediji ga povezujejo s povratkom v nekdanji klub Chelsea, Everton pa bi zanj v primeru odhoda zahteval 60 milijonov funtov.