Vardy: Grozijo mi s smrtjo

Premier Liga 21. Mar 201710:18 > 10:20
Michael Regan/Getty Images

Napadalec Leicester Cityja Jamie Vardy je razkril, da po odhodu Claudija Ranierija s trenerske klopi angleških prvakov dobiva grozilna sporočila. S smrtjo grozijo njemu in njegovi družini.

Italijan je samo devet mesecev po osvojeni lovoriki za najboljšega v Angliji izgubil službo, mnogi pa so za to obtožili kar Vardyja, ki naj bi še z nekaterimi igrali Leicesterja vplival na upravo kluba.

Vardy obtožbe zanika. “To je grozljivo. Prebral sem članek, v katerem piše, da sem bil po tekmi proti Sevilli na sestanku s predsednikom in ga prepričeval naj odpusti trenerja. Takrat sem bil na doping kontroli. Ampak tako je. Nekdo napiše neumnost, navadno laž, ljudje verjamejo, jaz pa potem dobivam sporočila, v katerih mi grozijo s smrtjo. Ne samo meni, tudi moji družini” je razkril angleški reprezentančni napadalec.

“Če smo kadarkoli imeli problem s trenerjem, smo to rešili interno. Šli smo k njemu v pisarno, kjer smo pred tablo govorili o taktiki in podobnih zadevah. Bolijo me te laži. O Claudiu samo najboljše…”