V ponedeljek Kekov seznam za Kosovo in Moldavijo

M24.si

Selektor slovenske nogometne reprezentance Matjaž Kek bo v ponedeljek razkril seznam vabljenih reprezentantov za prijateljsko tekmo s San Marinom ter gostujoči tekmi Lige narodov na Kosovu in v Moldaviji, ki si ju v živo oglejte na Sportklubu.

Povezano

Slovenija je drugo sezono Lige narodov začela z dvema domačima obračunoma v Stožicah, na katerih je zbrala štiri točke. Sprva se je z Grčijo razšla brez zadetkov, nato pa po zaslugi prvega reprezentančnega zadetka Damjana Boharja proti Moldaviji prišla do premierne zmage proti Moldaviji.

Jan Oblak in soigralci bodo znova na delu 11. oktobra, ko bodo gostovali na Kosovem, in tri dni kasneje, ko jih čaka še gostujoči obračun proti Moldaviji. Že 7. oktobra pa se bodo na prijateljskem obračunu srečali s San Marinom.

Selektor Matjaž Kek bo seznam vabljenih nogometašev objavil v ponedeljek. Vse tekme Lige narodov vključno s studijskim delom si oglejte V ŽIVO na SPORTKLUBU.