Odpadla še Skubic in Kampl

Getty Images

Težave Tomaža Kavčiča pred prijateljsko tekmo proti Črni gori so iz dneva v dan večje. Po Janu Oblaku in Josipu Iličiću bosta tokratni zbor reprezentance izpustila tudi Kevin Kampl in Nejc Skubic.

Ob nekaterih članih italijanskih drugoligašev je Tomaž Kavčič pred prijateljsko tekmo proti Črni gori ostal brez izkušenega Valterja Birse, ki je končal reprezentančno pot, nato še brez dveh največjih zvezdnikov (Oblak, Iličić), osip pa se je nadaljeval tudi tik pred zborom.

Kevin Kampl zaradi težav z gležnjem znova ne bo del reprezenttance, medtem ko Nejca Skubica čaka operacija kile.

Kavčič je namesto Skubica vpoklical člana zagrebškega Dinama Petarja Stojanovića.

Reprezentanti so na Brdu pri Kranju, kjer bodo trenirali vse do petkovega odhoda v Črno goro, v nedeljo že opravili pri trening.