Prijateljski remi med Nemčijo in Srbijo

Reprezentance 20. Mar 201922:25 > 22:37

Na prijateljski in hkrati tudi pripravljalni tekmi za kvalifikacije sta se reprezentanci Nemčije in Srbije v Wolfsburgu razšli brez zmagovalca z rezultatom 1:1.

Na najbolj zanimivi prijateljski tekmi današnjega dneva sta se med seboj pomerili reprezentanci Nemčije in Srbije.

Gostje so tekmo veliko bolje pričeli in v 12. minuti tudi povedli. Po podaji s kota je žoga nekako prišla do letos zelo vročega Luke Joviča in končala v mreži, za vodstvo Srbije z 1:0.

Obe enajsterici sta bili danes seveda kar konkretno premešani, vendar vseeno so imeli v nadaljevanju tekme več od igre domači nogometaši, ki pa do zadetka nikakor niso mogli priti.

To jim je le uspelo v 69. minuti, ko je po podaji Marca Reusa izenačil Leon Goretzka in hkrati tudi postavil končni rezultat tekme 1:1.

V sodniškem podaljšku je zradi grobega starta Milan Pavkov prejel rdeči karton, a se kljub temu rezultat ni več spremenil.