Brazilija južnoameriški pokal začela z zmago

Buda Mendes, Getty Images Sport

S tekmo v Sao Paolu med Brazilijo in Bolivijo se je začel letošnji južnoameriški pokal.

Gostitelji so bili zelo zanesljivi in tekmo dobili s 3:0. Brazilija je povedla v 50. minuti, ko je enajstmetrovko uspešno izvedel Philippe Coutinho.

Sodnik je na belo točko pokazal zaradi igre z roko, pomagal pa mu je tudi sistem VAR.

Le tri minute zatem je Coutinho dosegel nov gol. Tokrat je izkoristil podajo nekdanjega soigralca pri Liverpoolu Roberta Firmina.

Najlepši trenutek tekme smo videli v 85. minuti, ko je rezervist Everton Soares, po vsega nekaj minutah od prihoda v igro, dosegel tretji zadetek z roba kazenskega prostora.

Brazilci so s tem prišli do svoje stote zmage na kontintentalnih tekmovanjih.

Druga tekma v skupini A je na vrsti v soboto ob 21. uri, ko se bosta pomerila Peri in Venezuela.