Liga narodov se igra: Nevtralna igrišča kot možnost

Twitter/NZS

Vodilni možje Uefe nimajo namena odstopiti od začetka druge sezone Lige narodov, ki bo na sporedu septembra, oktobra in novembra, toda glede na razvoj situacije, ko je govora o koronavirusu, lahko hitro pričakujemo odločitev o igranju tekem na nevtralnih igriščih.

Povezano

Vodstvo Uefe naj bi odločitev sprejelo pred finalom Lige prvakov, v vsakem primeru pa želi evropska krovna organizacija v skladu s pravili, ki jih je pripravila za kvalifikacijske tekme Lige prvakov in Evropske lige, izvesti tudi obračune Lige narodov.

Za vse reprezentance obstaja možnost igranja na nevtralnem igrišču, v kolikor ne bi imeli možnosti igrati doma- Uefa naj bi kmalu objavila tudi imena držav, v katerih bo tekme mogoče organizirati brez tveganje za zdravje in širjenje virusa.

Z novo sezono Lige narodov nadaljujemo s kontiuniteto prenašanja najboljših nogometnih tekmovanj. Tokrat bomo na Sportklubu premierno pozdravili slovensko nogometno reprezentanco, ki bo v drugi izvedbi Lige nraodov igrala v Ligi C, kjer jo v tretji skupini čakajo obračuni z Grčijo, Kosovim in Moldavijo.

Ob vseh tekmah slovenske reprezentance boste na Sportklubu lahko pospremili tudi preostale boje nogometnih velesil, naš program pa bo obogaten še z vsemi oddajami na temo Lige narodov.