Poslal jima je jasno sporočilo

Euro 8. Okt 201912:04 > 12:19
Claudio Villa/Getty Images

Selektor Italije, Roberto Mancini, je govoril na tiskovni konferenci pred kvalifikacijskima tekmama Italije.

Italija je trenutno na prvem mestu skupine J, ima pa maksimalnih 18 točk iz 6ih tekem. V soboto bo igrala proti Grčiji (prenos na Sportklubu), v torek prihodnji teden pa še proti Lihtenštajnu (prenos na Sportklubu).

Mancini je objavil spisek nogometašev, na njem pa še vedno ni Maria Balotellija, ravno tako ne Moiseja Keana, ki je poleti odšel v Premierligo. Selektor je zanju poslal jasno sporočilo.

“Balotellija sem spremljal na prvi tekmi. Po nekem obdobju pa se ni več tako dobro znašel. Tehnično pa zdaj zadeve izvaja dobro, tudi nazadnje proti Napoliju. On je nogometaš, ki potrebuje igranje tekem. Z njim sem delal že v preteklosti in vedno je bil dovolj resen.

“Kean pa je še zelo mlad, moramo mu dati čas, da se privadi in tudi, da naredi kakšno napako. On je naša prihodnost. Tehnično pa se še lahko izboljša, delati mora na pomankljivostih in lahko se bo vrnil v reprezentanco,” je zaključil Mancini.