Getty Images / Christopher Lee

13.10.2019 | 18.58

Argentina premagala Ekvador, remi Brazilije in Nigerije

Izbrana vrsta Argentine je v prijateljskem srečanju s kar 6:1 premagala Ekvador. Brazilija in Nigerija sta se razšla brez zmagovalca (1:1).

Argentina

Catherine Ivill, Getty Images Spor

Argentina

Argentina je proti Ekvadorju vodila že ob polčasu (3:0). Ob velikem številu doseženih zadetkov je srečanje zaznamoval tudi manjši prepir Lautara Martineza in Leandra Paredesa, pri izvedbi strela z bele točke v prvem polčasu. Na koncu je moral ogenj pogasiti Rodrigo de Paul, uspešen izvajalec najstrožje kazni je bil nato Paredes. V odmoru med polčasoma sta nato eden in drugi ostala v slačilnici, saj sta bila oba zamenjana.

Gole za gavče so dosegli še Alario, Pezzella, Dominguez, Ocampos in Espinoza, ki je dosegel avtogol. Mrežo Argentine je za 3:1 zatresel Mena Delgado.

V prijateljskem srečanju sta se pomerila tudi Brazilija in Nigerija, ki sta se z goloma Ariba (35') in Casemira (48') razšla z remijem (1:1).