Prvič po SP se bosta srečali Španija in Portugalska

Euro 10. Avg 202014:08 > 14:15
Dean Mouhtaropoulos Getty Images Sport

Nogometaši Španije in Portugalske bodo v okviru priprav na prihajajočo Ligo narodov odigrali prijateljsko tekmo.

Sportklub Slovenija

Španska nogometna zveza je sporočila, da bo reprezentanca 7. oktobra gostovala na Portugalskem.

Portugalci bodo v Ligi narodov 10. oktobra pričakali Švico nato pa bodo štiri dni kasneje obiskali Ukrajino. Španija bo v Ligi narodov 3. septembra odigrala tekmo proti Nemčiji nato pa bodo tri dni kasneje doma gostili Ukrajino.

Nazadnje sta se reprezentanci Španije in Portugalske srečali v skupinskem delu svetovnega prvenstva v Rusiji leta 2018. Cristiano Ronaldo je dosegel tri zadetku, tekma pa se je končala z neodločenim rezultatom 3:3.

Spomnimo, Slovenija bo septembra pričela z novo sezono Lige narodov, obračune varovancev Matjaža Keka pa boste lahko spremljali samo na kanalih Sportkluba.