Ničla na Danskem, odločitev bo padla v Dublinu

Catherine Ivill/Getty Images

Reprezentanci Danke in Irske sta na četrti tekmi dodatnih kvalifikacij remizirali. Na Danskem se je prva tekma končala z rezultatom 0:0. Odločitev bo padla v torek v Dublinu.

Na tekmi dodatnih kvalifikacij sta se na Danskem srečali reprezentanci Danske in Irske ter se razšli brez zmagovalca in tudi brez zadetkov.

Veliko bolj so z rezultatom lahko zadovoljni v gostujočem taboru, saj so bili Irci v podrejenem položaju skozi celotno srečanje. Danska je že od samega začetka srečanja prevzela pobudo na terenu. V prvem polčasu so zapravili nekaj priložnosti za zadetek v drugem pa do le teh niso prihajali. Daleč najboljši mož na igrišču je bil gostujoči vratar Darren Randolph.

Tudi v drugem polčasu je Danska poizkušala z napadi, vendar nikakor niso uspeli prebiti dokaj obrambno naravnane Irske, kateri je mrežo uspelo ohraniti nedotaknjeno.

Edina izmed štirih tekem v dodatnih kvalifikacijah se je končala brez zadetkov. Povratna tekma sledi v torek. Že jutri pa bosta znana prva dva potnika v Rusijo iz dodatnih kvalifikacij.