Getty Images/Dennis Grombkowski
Nogomet 14.11.2017 | 13:55

Poglejte kaj je storil De Rossi: Jaz, da vstopim?

Daniele De Rossi je na tekmi proti Švedski svojo priložnost čakal na klopi, kar je storil v drugem polčasu vas bo zagotovo presenetilo.

De Rossi

Catherine Ivill/Getty Images

Daniele De Rossi je po včerajšnji neuvrstitvi Italije na SP končal z igranjem za reprezentanco. Poleg njega so to storili tudi Gianluigi Buffon, Giorgo Chiellini in Andrea Barzagli.

Izkušeni vezist Rome je tekmo začel na klopi. V drugem polčasu pa je k njemu prišel nekdo iz italijanskega strokovnega štaba prišel k njemu in mu pokazal naj odide na ogrevanje. Odziv izkušenega mačka pa izjemno presenetljiv.

"Zakaj bi vstopil jaz?Zmagati moramo, ne remizirati," je nejevoljen dejal De Rossi. Potem pa je pokazal na Lorenza Insigneja in dejal: "Njega pošlji v igro!"

Mnenja v Italiji so dan po tekmi deljena, vsak pa si dejanje De Rossija razlaga po svoje.