Fantastični Hrvati razbili katastrofalne Argentince!

Messi in druščina so v velikih težavah. Argentina ima po dveh tekmah zgolj eno točko, danes jo je premagala Hrvaška, in ni več odvisna sama od sebe!

V prvem polčasu Argentinci niti enkrat niso streljali v okvir vrat. V 53. minuti je branilec Gabriel Mercado vrnil žogo do vratarja Willyja Caballera, ki jo je skušal izbiti, a jo je poslal naravnost do Anteja Rebića. Spretni napadalec jo je z volejem z desno nogo poslal pod prečko

Korak bližje zmagi je so Hrvati prišli deset minut pred koncem tekme. Zadel je Luka Modrić in Argentino potisnil v resne težave. Leo Messi je bil neviden, Aguero zgodaj zamenjan, Dybala in Higuain neuspešna, obramba pa katastrofalna. Za piko na i in pravo malo katastrofo Argentine je v sodniškem dodatku poskrbel Ivan Rakitić, ki je zadel za zmago Hrvaške s 3:0!

V kolikor jutri Islandija premaga Nigerijo bo Argentina v zadnjem krogu morala upati na pomoč Hrvaške, ki pa je po dveh krogih že uvrščena v osmino finala.

Našim južnim sosedom je treba čestitati za zares fantastično odigrano tekmo.