12.07.2018 | 10.16

Mandžukić: Bili smo kot levi in tako bo tudi v finalu

Hrvaški reprezentant Mario Mandžukić je po uvrstitvi v finale svetovnega prvenstva dejal, da v ekipi še vedno ne dojemajo, kakšen uspeh je to.

Mario Mandžukić

Dan Mullan, Getty Images Sport

"Neverjetno, mi se tega sploh ne zavedamo. Ne vem, to je čudež. Ne, ni čudež, to zmorejo samo velike ekipe. Da smo bili tako pogumni in se uvrstili dalje preko Anglije, odigrali tekmo z vsem srcem... Lahko vidite sami, vse gori,'' je povedal Mandžukić, strelec odločilnega gola v 109. minuti srečanja na Stadionu Luzhniki v Moskvi.

"Kaj naj naredim, obožujem take tekme in včasih me ponese atmosfera. Zdaj uživamo. Bili smo kot levi, uživali smo na igrišču in tako bo tudi v finalu,'' je dodal reprezentant Hrvaške.

Finalna tekma za naslov svetovnega prvaka bo v nedeljo ob 17h, ko se bosta pomerili Hrvaška in Francija.

Za tretje mesto se bosta dan prej ob 16h pomerili Belgija in Anglija.