Kane zapustil tabor Anglije

Laurence Griffiths/Getty Images

Napadalec Tottenhama Harry Kane, ki se vrača po poškodbi, je pred prijateljsko tekmo s Španijo v želji, da se čimprej vrne v polno formo, zapustil tabor angleške reprezentance.

Harry Kane je po poškodbi, ki jo je staknil na septembrski tekmi proti Sunderlandu, za Spurse odigral le 73. minut, kljub temu pa ga je Gareth Southgate uvrstil na seznam za zadnjo reprezentančno v letu 2016. Izvrstni napadalec na tekmi proti Škotski ni igral, zdaj pa se je predčasno vrnil v svoj klub.

“Treningi, ki jih opravljamo na reprezentančnem taboru, niso takšni kot jih Harry v tem trenutku potrebuje. Nisem ga vpoklical, da bi začenjal tekme, po pogovoru pa smo sklenili, da je boljše, da se vrne v klub in trenira po posebnem programu ter se tako čimprej vrne v formo,” je povedal Southgate.

Selektor Anglije ima vseeno na voljo močno napadalno zasedbo, izbiral bo med Daniel Sturridge, Jamie Vardy, Marcus Rashford, Wayne Rooney in Theo Walcott.

Anglija in Španija se bosta v torek pomerili na Wembleyju, tekmo pa boste lahko v živo spremljali tudi na Sportklubu.