Tudi Juventus nudi PSG-ju 80 milijonov za Verrattija

Serie A 8. Apr 201712:57 > 13:13
Julian Finney/Getty Images

Potem, ko smo pred tedni že pisali, da je mladi italijanski vezist velika želja novih kitajskih lastnikov pri Interju in da so zanj pripravljeni plačati kar 80 milijonov evrov, zdaj Verratija želi še Juventus. Kot poroča Gazzetta dello Sport, ga nameravajo velikim tekmecem speljati v poletnem roku.

Čeprav je vodstvo Paris Saint Germaina že nekajkrat v zadnjih mesecih jasno dalo vedeti, da se mlademu kreativnemu vezistu ni pripravljeno odreči, pa bo verjetno dovolj velika vsota denarja vendarle dovolj, da se Marco Verrati preseli k novemu delodajalcu.

Vsaj tako meni Verrattijev agent Donato di Campli, ki se je minuli vikend sestal s predstavniki Juventusa. Di Campli se že dolgo časa dogovarja za odhod svojega klienta iz Pariza.

Pri Juventusu v Verrattiju vidijo glavnega igralca sredine igrišča za naslednjo sezono, pripadla naj bi mu vloga, ki jo je pred njimi v klubu nosil maestro Andrea Pirlo.

Toda problem za Staro damo je v tem, ker je italijanski reprezentant tarča tudi drugih velikih klubov. Poleg Interja se je zanj ogrel celo Carlo Ancelotti, ki vodi Bayern München. Italijanski strateg zelo ceni svojega rojaka, ki ga je skušal pripeljati v Madrid, ko je bil še trener Reala.