Crotone presenetil Inter

Serie A 9. Apr 201717:15 > 17:20
Getty Images/Pier Marco Tacca

Pred večernim obračunom med Laziem in Napolijem smo v Serie A videli pet obračunov. Inter je na gostovanju pri Crotoneju presenetljivo izgubil, zanesljivih zmag pa sta se razveselila AC Milan in Roma. Iličić je ob remiju Fiorentine odigral polčas.

Marco Luzzani, Getty Images

Milan je bil na tekmi pred svojimi navijači zelo prepričljiv in s 4:0 ugnal Palermo. Za mirno tekmo sta že v prvih 16 minutah poskrbela Suso in Mario Pašalić. Vse dvome o zmagovalcu pa je v 37. minuti razblinil Carlos Bacca.

Rossoneri tudi v drugem polčasu niso popustili, v končnici tekme pa po izključitvi Geancarla Gonzaleza igrali celo z igralcem več. Končni rezultat je v 70. minuti postavil Gerard Deulofeu.

Getty Image/ Paolo Bruno

Do nove zmage je prišla tudi Roma, ki je s 3:0 ugnala Bologno. Volkovi so dva zadetka dosegli v prvem polčasu. Za vodstvo je v 26. minuti poskrbel FazioSalah pa je v 41. minuti izkoristil podajo Džeka in postavil izid polčasa.

V drugem delu se je bosanski reprezentant tudi sam vpisal med strelce, ko je v 75. minuti izkoristil dobro podajo Perotte.

Dobro gostovanje je tudi za Torinom, ki ga vodi Siniša Mihajlović. Biki, ki so tekmo končali z izključenim Acquahom, so Cagliari ugnali s 3:2.

Največje presenečenje je pripravil Crotone, ki je z 2:1 presenetil Inter. Zmago so si gostitelji zagotovili med 19. in 22. minuto, ko je za domače dvakrat zadel Falcineli. Drugi zadetek je dosegel z enajstih metrov.

Inter je nato skozi vso tekmo pritiskal, a do več kot častnega zadetka ni uspel priti. Zanj je v 65. minuti poskrbel D’Ambrosio.

Oglejte si vse rezultate in lestvico Serie A.