Inter razbil Benevento, blestel je Lukaku

Serie A 30. Sep 202019:38 > 19:56
Francesco Pecoraro/Getty Images

Nogometaši Interja so dobili zaostalo tekmo 1. kroga Serie A. Ekipa iz Milana je gostujočo tekmo z Beneventom dobila kar s 5:2.

V konici napada sta pri Interju začela Romelu Lukaku in Alexis Sanchez. Tik za njima je na položaj tako imenovane “desetke” Antonio Conte postavil Artura Vidala. Med vratnicama je seveda začel Slovenec Samir Handanović.

Italijanski strateg je sicer na klopi pustil 4 izjemne nogometaše – Lautara Martineza, Ivana Perišića, Christiana Eriksena in Marcela Brozovića.

Modro-črni so povedli že v 1. minuti, ko je domačo mrežo načel Romelu Lukaku. V 25. minuti je vodstvo interja podvojil Gagliardini, le tri minute kasneje pa je vse dvome o zmagovalcu z drugim današnjim zadetkom razblinil belgijski stroj Lukaku.

Benevento je v 34. minuti znižal zaostanek. Strelec je bil Caprari.

Še pred iztekom 1. polčasa je prvenec v dresu Interja dosegel bivši nogometaš Borussie in Reala Achraf Hakimi.

Vsi 4 zgoraj omenjeni rezervisti so v drugem delu dobili priložnost za dokazovanje. Lautaro Martinez je celo v 71. minuti zadel za 5:1.

Končnih 5:2 pa je v 76. minuti postavil Caprari, ki je še drugič premagal Handanovića.

Inter ima po dveh krogih 100% izkupiček. Contejevi varovanci zaradi slabše gol razlike v hrbet gledajo le Napoliju.