Ashley Young pozitiven na koronavirus

Serie A 11. Okt 202012:12 > 12:21
Marco Luzzani/Getty Images

V taboru milanskega Interja so potrdili, da je bil angleški bočni branilec Ashley Young na testu za Covid-19 pozitiven.

Med tem, ko so v teh dneh na delu reprezentance, klubi zavzeto trenirajo in se pripravljajo na nadaljevanje sezone.

V taboru Interja so sporočili, da je Ashley Young še ena žrtev Covida-19. Italijanski klub ni razkril, kakšno je zdravstveno stanje bivšega nogometaša Manchester Uniteda. Znano je le, da je Young trenutno v samoizolaciji.

To je že 5. okužba pri Interju, ki je bila potrjena v zadnjih dneh. “Žarišče” v ekipi se je pojavilo v sila nepravem trenutku, saj se bo Inter v naslednjem krogu pomeril z mestnim tekmecem Milanom, nato pa modro-črne čaka prvi obračun v Ligi prvakov. Tekmec Interja bo Borussia Monchengladbach.

Antonio Conte bo imel nedvomno veliko težav s sestavo ekipe za prihajajoče obračune.