REUTERS/Gonzalo Fuentes

01.11.2020 | 18.10 > 18:23

Ronaldo se je vrnil z dvema zadetkoma!

Juventus Turin

Nogometaši Juventusa so dobili tekmo 6. kroga italijanske Serie A. S 4:1 so slavili v Caseni pri Spezii. Po dolgem času smo na delu videli enega od najboljših nogometašev vseh časov.

Cristiano Ronaldo

Paolo Rattini/Getty Images

Kristijano Ronaldo

Juve je bil danes pod velikim pritiskom, saj, če izvzamemo tekmo z Napolijem, ki jo je stara dama s 3:0 dobila za zelono mizo, ni slavil na zadnjih treh prvenstvenih tekmah.

Andrea Pirlo je v konico napada od prve minute na igrišče poslal Alvara Morato in Dybalo.

Španski napadalec je goste v 14. minuti popeljal v vodstvo. Morata je dosegel drugi zadetek v letošnji sezoni Serie A.

Spezie zadetek ni zmedel, saj se je vrnila v tekmo v 32. minuti. Za izenačenje je poskrbel Pobega.

Prvi polčas se je končal z neodločenim izidom.

V 56. minuti je napočil trenutek, ki so ga nestrpno čakali vsi največji ljubitelji nogometne igre. Pirlo je iz igre povlekel Dybalo in v ogenj poslal Ronalda. Portugalec je potreboval le tri minute, da se je vpisal med strelce. Natančen je bil iz bele točke.

v 67. minuti je v polno meril še Adrien Rabiot.

Strelski pohod je Ronaldo nadaljeval v 76. minuti, ko je dosegel 5. zadetek v letošnji sezoni.

Juventus je skočil celo na 2. mesto na prvenstveni lestvici. Stara dama iz Torina za Milanom zaostaja za 4 točke.