Remi v Rimu: Lazio v podaljšku izenačil proti Juventusu

Serie A 8. Nov 202014:10 > 14:10
Reuters, Alberto Lingria

Lazio in Juventus sta si razdelila točki na tekmi 7. kroga italijanske Serie A. Derbi na Olimpicu se je končal z rezultatom 1:1.

Juventus je povedel že v 15. minuti. Po podaji Juana Cuadrada je nasprotnikovo mrežo dosegel Cristiano Ronaldo, ki je dosegel 6. zadetek v letošnji sezoni Serie A.

Portugalec je imel do konca polčasa še 2 lepi priložnosti. V 43. minuti mu je veselje preprečila vratnica, v zadnji akciji prvega polčasa pa je njegov udarec iz prostega strela dobro zaustavil Pepe Reina.

Ronaldo je sicer igrišče zapustil v 75. minuti. Pirlo je namesto njega v igro poslal Dybalo.

Lazio je v zaključku tekme napadal, a Rimljani dolgo časa niso našli poti do vrat nasprotnika.

Gostitelji so do izenačenja prišli v 95. minuti. Po podaji Corree je 2. zadetek v sezoni dosegel Ekvadorec Caicedo.

Juve je trenutno na 3. mestu. V kolikor bo Milan danes premagal Hellas Verono, bodo Ibra in druščina stari dami iz Torina ubežali na debelih 6 točk.

Lazio je trenutno na 9. mestu, a ima zgolj dve točki manj od Juventusa.