"Pogba, vrni se v Juve, kjer boš znova srečen."

Serie A 17. Nov 20209:20 > 9:27
Pool/Getty Images

Nekdanji igralec Juventusa Claudio Marchisio Paulu Pogbaju svetuje, da naj se vrne v staro damo, kjer bo znova našel tisto vrhunsko formo, ki jo trenutno zaman čakajo navijači Manchester Uniteda.

Prosim te Paul Pogba, vrni se v Juventus. Znova boš srečen ti, znova pa bom srečen tudi jaz,” je na Twitterju pod Pogbajevo izjavo zapisal Marchisio.

Povezano

Pogba je trenutno star 27 let in je produkt akademije rdečih vragov. Od Old Trafforda se je poslovil leta 2012 in se preselil k Juventusu, kjer je zelo uspešno igral do leta 2016, nato pa se za 105 milijonov evrov vrnil “domov”.

Pogba je v tem času za Francijo odigral že 72 tekem in bil eden najboljših posameznikov na svetovnem prvenstvu v Rusiji leta 2018, kjer so galski petelini osvojili naslov.

Vezis v dresu Manchester Uniteda nikakor ne upraviči visokih pričakovanj navijačev, ki mu očitajo premalo zainteresiranosti med tekmami in premalo garanja, ko ekipa ni v napadu.

Marchisio je nekdanja legenda Juventusa, ki je za člansko ekipo stare dame igral med leti 2005 in 2018, sicer pa bil član kluba kar 25 let. Pred upokojitvijo je po slovesu od Juventusa igral še za Zenit iz Sankt Peterburga in za Empoli.