Uradno: "Monchi nov športni direktor Rome"

Serie A 24. Apr 201719:22 > 19:26
Aitor Alcalde/Getty Images

Ramon Rodriguez Verdejo. bolje znan kot le "Monchi" je bil danes uradno predstavljen kot nov športni direktor Rome.

Španec, ki je predhodnih 17 let preživel v Sevilli, je z italijanskim klubom podpisal štiriletno pogodbo z možnostjo podaljšanja na 5. “Monchi” je človek, ki je z odličnim poslovanjem španskemu klubu omogočil osvojitev petih naslovov v Ligi Evropa in vsakoletno uvrstitev pri vrhu La Lige.

“Želim se zahvaliti predsedniku Rome, Jamesu Pallotti in vsem članom uprave, ker so mi ponudili to priložnost,” je povedal Monchi.

Želim da zahvalim predsedniku Rome, Džejmsu Paloti i svim članovima uprave što su mi pružili ovu priliku,” je povedal 48-letni Španec in dodal, da se mu sodelovanje zdi vznemirljiv projekt in da se veseli, ker bo sodeloval z navijači, upravo in igralci velikega kluba