Pirlo: De Rossi mora zapustiti Romo

Serie A 2. Maj 201713:02 > 13:03
Christopher Lee/Getty Images

Legendardni italijanski vezist Andrea Pirlo je mnenja, da bi zvezdnik Rome moral zamenjati klub, ker v Rimu ne bo osvojil nobene lovorike.

Eden izmaed najboljši igralcev kluba iz italijanske prestolnice bo počasi vkorakal v zadnjo leto pogodbe, zato so se že pojavila namigovanja o njegovem morebitnem odhodu.

Že pred dvema letoma se je za njegove usluge močno ogrel Manchester United, tudi tokrat pa naj bi bili Angleži eni izmed najresnejših snubcev.

Andrea Pirlo, ki je prav na stara leta obudil svojo mogometno kariero, De Rossiju svetuje, da naj odide. “Še vedno je mlad in mislim, da lahko v drugih evropskih ligah veliko osvoji. Premlad je za MLS, ker še vedno lahko igra na najvišjem nivoju,” je dejal Pirlo.