Iker za konec še v Maradonino svetišče?

Serie A 11. Jun 201719:49 > 19:50
Getty Images/Marco Luzzani

Eden najboljših vratarjev vseh časov Iker Casillas bi v zenitu svoje kariere lahko oblekel še dres Napolija, ki se zanima za njegove usluge.

Napoli se po poročanju italijanskih medijev zanima za Ikerja Casillasa. Nekdanji klub Diega Armanda Maradone išče zamenjavo za Pepeja Reino, ki naj bi zapustil Neapelj in se vrnil v Premier ligo.

Casillas na drugi strani menda ne bo podaljšal bivanja pri Portu, kamor je prišel pred dvema sezonama, potem ko je pred tem kar 17 let branil za madridski Real.

Čeprav se Casillas počasi spogleduje tudi s koncem kariere, za njegove usluge vlada veliko zanimanje. Ob Napoliju o njem razmišljajo še pri Liverpoolu, PSG-ju, Marseillu pa tudi nekateri klubi iz Premier lige.