Di Francesco predstavljen kot trener Rome

Serie A 13. Jun 201719:28 > 19:32
Getty Images/Emilio Andreoli

Potem, ko so se razšli z Lucianom Spallettijem, pri "volkulji" niso potrebovali prav dolgo, da angažirajo novega trenerja A ekipe. Danes je bil kot nov trener predstavljen Eusebio Di Francesco.

Roma in nekdanji trener Sassuola Eusebio Di Francesco, sta podpisala dvoletno pogodbo, so sporočili z rimskega kluba. “Zelo me veseli, da sem se vrnil v Rim in imam priložnost trenirati klub, ki sem ga od nekdaj imel za svojega. Zahvaljujem se predsedniku Jamesu Palotti, da mi je ponudil priložnost, trudil se bom, da upravičim zaupanje,” je povedal Di Francesco.

“Skupaj smo ocenili, da je Di Francesco idealen kandidat in trener, ki bo iz naših igralcev izvlekel maksimum. Verjamemo, da je on nekdo, ki bo znal negovati in dobro uporabiti talent naših mladih igralcev,” je povedal Palotta. Di Francesco je v svoji igralski karieri nastopal za Romo, v klubu pa je sezono 2005/06 preživel tudi kot trener.