Donnarumma ne bo podaljšal pogodbe z Milanom

Serie A 15. Jun 201717:46 > 18:19
Getty Images/Claudio Villa

Eden izmed najbolj nadarjenih vratarjev na svetu Gianluigi Donnarumma ne bo podaljšal pogodbe z AC Milanom, ki mu poteče leta 2018.

Gianluigi Donnarumma je pri rosnih 16 letih postal prvi vratar Milana, že je debitiral v italijanski nogometni reprezentanci in mnogi ga imajo za naslednika Gianluigija Buffona.

Več kot očitno pa je, da Donnarummi na klubski sceni Milan ne predstavlja več moštva, ki bi izpolnil njegove karierne ambicije. “Mino Raiola nas je obvestil, da Donnarumma ne želi podaljšati pogodbe z Milanom,” je povedal direktor Milana Marco Fasone.

“Imeli smo močno ponudbo, ki jo je vratar zavrnil, ne samo zaradi finančne plati, rekel nam je, da ne želi podaljšati pogodbe z naših klubom, s katerim bo prenehal sodelovati junija leta 2018.”

To je dobra novica za Real ali PSG, ki sta že pokazala interes za mladega italijanskega vratarja, pripravljeni so mu ponuditi več kot 6 milijonov evrov letne plače.