Donnarumma bo eno sezono na tribuni

Serie A 18. Jun 20178:45 > 8:48
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Najbolj vroč vratar na svetu Gianluigi Donnarumma je zavrnil podaljšanje pogodbe z Milanom, zato so v klubu odreagirali. Prodali ga ne bodo, mladenič bo eno leto sedel na tribuni.

Interes za super talentiranega vratarja so že pokazali Manchester City, Juventus, predvsem pa Real, ki išče dolgoročno rešitev med vratnicama.

Predsednika italijanskega velikana Li Yonghonga to ne gane, pravi namreč, da Donnarummi v nobenem primeru ne bo pustil oditi: “Za klub sem plačal 800 milijonov evrov. Kaj mi pomaga, če ga zdaj prodam za 40? Nič bogatejši ne bom. Noče podaljšati pogodbe, tako da bo sedel na tribuni celo leto.”

Donnarumma je pred kratkim potrdil, da z Milanom ne želi podpisati novega pogodbe. Trenutna mu poteče po koncu naslednje sezone.