Donnarumma: Rad imam Milan in njegove navijače

Serie A 26. Jun 201711:15 > 11:22
AK BijuRaj/Getty Images

Vratar Milana Gianluigi Donnarumma je pripavljen znova sesti za mizo z vodilnimi možmi Milana in začeti pogovore o podaljšanju pogodbe. In to navkljub vsem težavam, ki so se pojavljale zadnje dni.

Getty Images/Marco Luzzani

Ginaluigi Donnarumma in kontroverzni menedžer Mino Raiola sta zavrnila prvo povabilo kluba, nakar je direktor Milana Marco Fassone celo dejal, da bo mladi vratar celotno sezono presedel na tribunah. Po nekaj dneh so se strasti očitno le umirile, saj naj bi se pogovori sedaj nadaljevali. Nadaljevanje milanske “limonade” bomo dočakali po koncu evropskega prvenstva do 21 leta starosti, na katerem Donnarummo v polfinalu čaka obračun proti Španiji.

Želim izraziti ljubezen do Milana in njegovih navijačev. Sedaj so moje misli z reprezentanco, nadejam se, da bomo razveselili državo. Obljubim, da se bom potem sestal s klubom, skupaj z družino in menedžerjem, da bi se pogovorili o podaljšanju pogodbe,” je Donnarumma zapisal na svojem profilu na Instagramu.

Mlademu vratarju pogodba z Milanom poteče naslednje leto, pred časom pa je že zavrnil pet milijonov evrov letne plače, da bi podaljšal svojo zvestobo.