Raiola: Po EP nova pogajanja s predstavniki Milana

Serie A 26. Jun 201717:03 > 17:30
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Nogometna javnost pričakuje rekordni prestop Kyliana Mbappeja, omenja se odhod Cristiana Ronalda, a najodmevnejša zgodba še vedno ostaja mladi vratar Milana Gianluigi Donnarumma. Saga o podaljšanju pogodbe bo dobila novo poglavje.

Če je kdo pomislil, da je telenovela med Milanom in Gianluigijem Donnarummo končana, se je še kako zmotil. Kljub temu, da je mladi vratar preko svojega kontroverznega agenta Mina Raiole že pred časom sporočil, da svoje pogodbe z Milanom ne bo podaljšal, je zdaj podaljšanje sodelovanja kot kaže znova možno.

Odgovorni možje v klubu so odločitev Donnarumme o nepodaljšanju sicer obžalovali, a kljub temu o prodaji nikoli niso razmišljali. To so potrdili tudi na svoji spletni strani, kjer so prejšnji teden zapisali, da bo mladi vratar v klubu zagotovo ostal do konca veljavnosti pogodbe.

Bitka med agentom in klubom sicer traja že kar nekaj časa, veliko navijačev pa je mnenja, da je prav Raiola glavni krivec za Donnarummino odločitev. Navijači so vratarju svoje mnenje jasno sporočili tudi na tekmi evropskega prvenstva do 21 let, kjer Donnarumma brani za Italijo.

Kljub vsem ostrim dejanjem in besedam ter dejstvu, da je delovalo, da poti nazaj ni več, pa je zdaj prišlo do novega zasuka. Donnarumma se je preko Instagrama s čustveno objavo znova prikupil navijačem Milana, hitro po objavi pa tudi “ugasnil” svoj profil.

Sledilo je veliko ugibanj, ogenj na olje pa je dodal tudi Raiola, ki je na svojem Twitter profilu zapisal zelo zanimiv status: “Po evropskem prvenstvu se bomo znova srečali s predstavniki Milana. Zdaj pa je najpomembnejša reprezentanca.

Po vseh izrečenih besedah človek ne ve več kaj si naj misli. Nekateri so celo ugibali, da je bil račun Raiole žrtev hekerskega napada, a Raiola ta račun uporablja zelo aktivno, objava pa je še vedno vidna.

Milan je sicer že pred časom postavil tudi zadnji rok za odločitev glede podaljšanja pogodbe. To je 3. julij. Takrat rossoneri začenjajo s pripravami na novo sezono, povsem razumljivo pa je, da si želijo vedeti, kdo bo v prihodnje prvi vratar. Po vseh preobratih lahko zaenkrat zapišemo le še to, da konca te zgodbe ne pozna nihče. Kljub vsemu pa bi bil podpis nove pogodbe res veliko presenečenje in konec, ki si ga najverjetneje ni predstavljal nihče.