Totti končal z igranjem, a še naprej ostaja v Romi

Serie A 17. Jul 201719:12 > 19:18
Getty Images/Paolo Bruno

Legendarni nogometaš Rome Francesco Totti je v izjavi za klubsko televizijo dejal, da je povsem prepričan, da je zaključil svojo igralsko kariero, vendar da vseeno ostaja v Romi kot funkcionar.

Totti se je 28. maja za vselej poslovil od dresa Roma in od profesionalnega igranja nogometa. Po 25-ih letih je postal ena od živih legend nogometa kot tudi Rome. V nekaj manj kot dveh mesecih je Totti sicer dobil nekaj ponudb, vendar se za nadaljevanje karieri po upokojotvi ne bo več odločil.

Prvi del mojega življenja kot nogometaš je končan. Sedaj se pričenja drugi še bolj važni del. Začenjamo od začetka. Potrebujem nekaj časa, da vidim katera vloga mi najbolj ustreza. Korak po korak na miren in razumen način.

Iz tega razloga sem sedaj temu klubu na razpolago, od mladih igralcev in vse do predsednika.

Do 28. maja sem razmišljal samo o igranju nogometa. O temu, da uživam in pomagam svoji ekipi.

Sedaj grem naprej, da naredim nov korak. Razmislil bom o novi vlogi, ki me bo izpolnia in prinesla nekaj novih stvari,” je dejal Francesco Totti.