"Resen, profesionalen igralec. Kdo me želi?"

Serie A 17. Jul 201720:12 > 20:32
Getty Images/Valerio Pennicino

Ko so nogometaši v poznih letih in ostanejo brez kluba, potem veliko težje najdejo novi klub kot pa, ko so bili na vrhuncu kariere.

Za Cristiana Zaccardaje bil ta vrhunec pred desetimi let, ko je bil ede izmed boljših obrambnih nogometašev v Serie A. Z Italijo pa je osvojil svetovno prvenstvo.

35-letnik je prekinil pogodbo z Vicenzo. Tako je sedaj prost igralec, v iskanju sreče je poizkusil z redko videno metodo. Na društveni mreži “Linkedin” je napisal:

“Prekinil sem pogodbo z Vicenzo, ki je veljala do leta 2018. Trenutno sem brez kluba.

Še naprej sem v dobri fizični pripravljenosti, lahko igram na visokem nivoju vsaj še dve leti. Kdo me želi in podpiše pogodbo z menoj? Resen profesionalni igralec in vedno močan!”

Mogoče pa se izkušenemu Italijanu posreči in se mu nekdo javi iz Italije morda pa tudi kakšen klub z Azije, kamor mnogi odhajajo v svojih poznih nogometnih letih.